AKTUÁLNĚ!!!


V létě 2019 jsem absolvovala pěší pouť do Santiaga de Compostela. 

2.10. Brno – Expediční Klubovna Brno
14.10. Praha – Prostor 39
1.11. Olomouc – Kabaretní scéna NABALKONĚ
4.11. Frýdlant nad Ostravicí – kinosál KC
29.11. Ostrava – Klub Atlantik

Přednáška o tom, jak se jednou jedna bláznivá slečna vydala sama pěšky do Santiaga de Compostela, aby si vyřešila nějaké otázky v sobě. Bez fyzičky a orientačního smyslu, avšak s úsměvem na rtech a dobrou náladou! Co vše jí potkalo, co vše se ji (ne)povedlo ( (a že toho bylo vážně dost, ehm :D), a co ji tato cesta dala”, si můžeš přijít poslechnout na některou z daných přednášek.

Vstupenky budou k prodeji na místě vždy půl hodiny předem.

11 dní, více než 260 kilometrů pěšky, 2 puchýře po dvou hodinách chůze 😆, 3 velké krize a několik menších, 2 x po*raná od holuba (děkuju, bylo to prý pro štěstí ♥️) , nespočet myšlenek a vjemů, pár krásných setkání, a hlavně JEDNA Z NEJSILNĚJŠÍCH ZKUŠENOSTÍ V MÉM ŽIVOTĚ. 🙏
První den jsem šla podél oceánu 🌊 a následně tou tradiční, centrální trasou. Někdy pršelo tak, že jsem byla mokrá skrz na skrz 💧 , někdy zase peklo ☀️ jak v nějaké poušti. Někdy jsem ušla i kolem 27i km za den. První dny mě bolel každý, každičký krok, poslední dny zase kolena. Několikrát jsem si pokládala otázku, proč to dělám. I tak jsem ale věděla, že mám pokračovat. Poslouchala jsem své tělo a dávala si pauzy, když to potřebovalo. 🙏 Uvědomovala si spoustu věcí. Potkala mnoho zajímavých lidí z celého světa 🌍 , většinu času jsem ale chtěla jít sama. Na začátku jsem neměla žádnou, opravdu žádnou fyzičku, a ani orientační smysl. Tato cesta vás ale povede sama. 🙏 Budete se řídit intuicí a žlutými šipkami, kterými je pouť dobře značena. Na 11 dní jsem byla offline. Jen já a vesnice, lesy, polní cesty, silnice, zvířata, lidi a zavolat domů, že jsem v pořádku. ☺️🙏 Když jsem přešla španělské hranice a byla za půlkou, ucítila jsem takový nepopsatelný pocit. Kilometry ubývaly a já pokračovala dál. Každý den jsem se musela vypořádat s nějakou situací, nebudu ti lhát – nebylo to někdy lehké. I tak to ale stálo za to. Když jsem došla před katedrálu v Santiagu de Compostela, nemohla jsem uvěřit svým očím (nohám😆) . Bylo to jedno z nejlepších rozhodnutí v mém životě. ❤️ Tato pěší pouť mě naučila strašně moc a já cítím neskutečný vděk, že jsem to zvládla. 🙏 Ještě dlouho to budu vstřebávat. Děkuju.
Mise pěší pouť do Santiaga de Compostela : DONE. ✔️


Zjistila jsem, že mě přednášení před lidmi neskutečně baví a naplňuje. Beru to vše s nesmírnou pokorou, a proto mi chvíli trvalo, než jsem se k tomu odhodlala. Na všech přednáškách ale byla tak krásná atmosféra, že už se pak povídalo úplně samo. Moc všem děkuji a pokud byste měli zájem o přednášku, ať už o této bláznivé soutěži nebo třeba i o mých cestách (o tom už jsem taky vykládala), neváhejte mi napsat a nějak se domluvíme. 🙂 (Pod fotkami najdeš, jak příběh o tom, jak to celé začalo. :-))

Kontakt:  lenkarzepkova1@gmail.com

Jak to celé začalo? 🙂

Vždycky jsem byla upovídaná.

Už jako malá jsem dokázala mluvit hodiny a hodiny a stále jsem měla o čem. Nevím tedy, zda to bavilo i mé posluchače, ale nějakým zázrakem mě dokázali poslouchat docela dlouho. 🙂 I k mému údivu. 🙂

“Ty budeš nějaká moderátorka. Nebo herečka.” říkali.

No a tak od doby, kdy jsme koupili v mých 9 letech kameru, nepustila jsem ji z ruky a neustále jsem si něco nahrávala. Hrála jsem si na moderátorku, zprávařku, hlasatelku počasí a jiná povolání. Jelikož můj brácha hraje na klavír a zpívá, často jsme vytvářeli “velice kvalitní besídky” pro rodinu a přátelé u nás v obýváku. Poté nějaké recitační a pěvecké soutěže, dramaťák, divadlo a pak pauza. Jo. Pak žádné vystupování. Věděla jsem, že to zase jednou přijde, ale nechávala jsem tomu volný průběh.

No až jsem zase zase jednou měla bláznivý nápad – přihlásit se do soutěže LowcostRace. Soutěž o překonávání sebe sama, která spojuje cestování, bláznivé lidi a super crazy výzvy. To je úplně pro mě, řekla jsem si a den před uzávěrkou přihlášek (klasicky na poslední chvíli :D) se přihlásila. No a nějakým dalším zázrakem jsme tuto soutěž vyhrály. Za 10 dní jsme projely 14 zemí, splnily nespočet výzev a stopem, loděmi a letadlem překonaly přes 9000Km. To vše za 0Kč. Více v sekci „O LowcostRace“ . “Jak jste to udělaly?” ptali se mě kamarádi a já zjistila, že nebudu mít bohužel čas scházet se s každým zvlášť, abych jim to povyprávěla.

“Ale tak Leni, nechceš udělat přednášku?”

No a bylo to na světě. 🙂


TERMÍNY KONANÝCH PŘEDNÁŠEK:


12.1. 2018 PechaKucha Night, Jihlava

15.12. 2017 – CAFE Evropa, Frýdek – Místek

12.12. 2017 – Univerzita Paláckého v Olomouci, Olomouc

8.12. 2017 – Expediční Klubovna, Brno

7.12. 2017 – VNITROBLOCK, Cestovečery, Praha

30.11. 2017 – Klub Cestovatelů, Praha

15.11. 2017 – TA Kavárna, Praha

21.10. 2017 – Yoga Cafe, Čeladná