Zjistila jsem, že mě přednášení před lidmi neskutečně baví a naplňuje. Beru to vše s nesmírnou pokorou, a proto mi chvíli trvalo, než jsem se k tomu odhodlala. Na všech přednáškách ale byla tak krásná atmosféra, že už se pak povídalo úplně samo. Moc všem děkuji a pokud byste měli zájem o přednášku, ať už o této bláznivé soutěži nebo třeba i o mých cestách (o tom už jsem taky vykládala), neváhejte mi napsat a nějak se domluvíme. 🙂 (Pod fotkami najdeš, jak příběh o tom, jak to celé začalo. :-))

Kontakt: lennyontheroad1@gmail.com nebo lenkarzepkova1@gmail.com

Jak to celé začalo? 🙂

Vždycky jsem byla upovídaná.

Už jako malá jsem dokázala mluvit hodiny a hodiny a stále jsem měla o čem. Nevím tedy, zda to bavilo i mé posluchače, ale nějakým zázrakem mě dokázali poslouchat docela dlouho. 🙂 I k mému údivu. 🙂

“Ty budeš nějaká moderátorka. Nebo herečka.” říkali.

No a tak od doby, kdy jsme koupili v mých 9 letech kameru, nepustila jsem ji z ruky a neustále jsem si něco nahrávala. Hrála jsem si na moderátorku, zprávařku, hlasatelku počasí a jiná povolání. Jelikož můj brácha hraje na klavír a zpívá, často jsme vytvářeli “velice kvalitní besídky” pro rodinu a přátelé u nás v obýváku. Poté nějaké recitační a pěvecké soutěže, dramaťák, divadlo a pak pauza. Jo. Pak žádné vystupování. Věděla jsem, že to zase jednou přijde, ale nechávala jsem tomu volný průběh.

No až jsem zase zase jednou měla bláznivý nápad – přihlásit se do soutěže LowcostRace. Soutěž o překonávání sebe sama, která spojuje cestování, bláznivé lidi a super crazy výzvy. To je úplně pro mě, řekla jsem si a den před uzávěrkou přihlášek (klasicky na poslední chvíli :D) se přihlásila. No a nějakým dalším zázrakem jsme tuto soutěž vyhrály. Za 10 dní jsme projely 14 zemí, splnily nespočet výzev a stopem, loděmi a letadlem překonaly přes 9000Km. To vše za 0Kč. Více v sekci „O LowcostRace“ . “Jak jste to udělaly?” ptali se mě kamarádi a já zjistila, že nebudu mít bohužel čas scházet se s každým zvlášť, abych jim to povyprávěla.

“Ale tak Leni, nechceš udělat přednášku?”

No a bylo to na světě. 🙂


TERMÍNY KONANÝCH PŘEDNÁŠEK:


12.1. 2018 PechaKucha Night, Jihlava

15.12. 2017 – CAFE Evropa, Frýdek – Místek

12.12. 2017 – Univerzita Paláckého v Olomouci, Olomouc

8.12. 2017 – Expediční Klubovna, Brno

7.12. 2017 – VNITROBLOCK, Cestovečery, Praha

30.11. 2017 – Klub Cestovatelů, Praha

15.11. 2017 – TA Kavárna, Praha

21.10. 2017 – Yoga Cafe, Čeladná